Erken Kayıt Fırsatını Kaçırma!

Hakkımızda

  • HAKKIMIZDA
  • VİZYONUMUZ
  • MİSYONUMUZ
  • DEĞERLERİMİZ
Sayın veliler , sevgili öğrenciler, 2010 yılından bu yana eğitim ve öğretim alanında yenilikçi ,kaliteli ve çağdaş bir eğitim anlayışı ile çıtasını yükselten ve başarılarını sürdüren, sürekli olarak sağlam adımlarla büyümeye devam eden ve kendini geliştiren Teori Kişisel Gelişim Kursumuz ,geleceğin başarılı ,çalışkan ve özgüvenli bireylerinin yetişmesine katkı sağlıyor. Kursumuz, bu yolda elde ettiği 11 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile öğrencilerimizin başarılı olmaları için büyük destek veriyor. Merkezi sınavlara yaklaşımımız ölçme ve değerlendirme alanında uzman ve danışman öğretmen ve rehberlik birimlerimizin işbirliği ile öğrencilerimize yardımcı oluyor ve bunun sonucunda kurs sürecinin başarı ile sonuçlanmasına olanak tanıyoruz. Kurumumuz 1.sınıftan 8.sınıfa kadar olan ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik eğitim ve öğretim vermektedir. Sayın veliler, Kursumuz butik tarzda eğitim verdiğinden kitle dershanelere göre eğitim ve öğretimi daha da bireyselleştirerek öğrenci odaklı hizmet sunmaktadır. Başarının sağlanabilmesi için her öğrenci ile bireysel ilgileniyor ve öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tespit ederek bu konulardaki eksikliklerini birebir derslerle gideriyoruz. Ayrıca öğrenci koçluğu ve rehberlik hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin kendilerini zorluklara karşı daha güçlü olmaları konusunda hazırlıyoruz. Böylelikle her öğrencimizin kendini özel hissetmesini ve güvenlerinin artmasına yardımcı oluyoruz. Sınıflarımız 7 – 8 kişi olarak dizayn edilmiştir, bu sayede öğrencilerimizin eksikliklerini daha kolay tespit eder ve birebir derslerle mevcut eksiklerini telafi ederiz. 1, 2, 3 ve 4. Sınıflar için okul ödevleri ve derslerine alanında uzman sınıf öğretmenlerimiz ile destek vermekteyiz. 7 ve 8. Sınıflar için Kurumsal ve Türkiye Geneli deneme sınavları yapmaktayız ve her hafta Türkçe, matematik, fen bilimleri,din kültürü ve ahlak bilgisi, İngilizce ve sosyal bilgiler dersleri vermekteyiz. Eğitim ve öğretim sistemine ek olarak belirtmek isteriz ki kurum olarak çocuklarımızın bu süreçte dersleri bir zorundalık olarak düşünmesinin aksine daha eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlıyor ,öğrencilerimiz için mutlu ve güvenilir bir ortam ve öğrenim süreci hazırlıyoruz. Çocuklarımızın sağlıklı beslenmesini önemsediğimiz için kursumuzda öğrencilerimiz için ev yemekleri hazırlıyor, hijyen ve temizliğe çok önem veriyoruz.
Eğitim ve öğretimi çağdaş bir anlayışla sürdürerek, vatanını seven öz güvenli, üretken ve fark oluşturabilecek nesiller yetiştiren, eğitime katkı sağlayan bir kurum olmak. Ayrıca, başarılı çalışmaları ve kalitesi ile seçkin bir eğitim ve öğretim vererek güçlü, çalışkan ve karakterli bireyler yetiştirmektir.
Teori Kişisel Gelişim Kursu’nda ÖĞRENCİLERİMİZ ; Beceri ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanır, öz güveni gelişmiş bireyler olarak yetiştirler. İlkokul ve ortaöğretim de, standartları yüksek düzeyde olan öğretmenlerimiz ve verilen eğitim programları ile sınavlara ve hayata hazırlanırlar Bilgileri ezbere dayalı olarak değil sorgulayarak ,araştırarak, çaba göstererek ve yaşayarak edinirler.
Teori Kişisel Gelişim Kursu’nda ÖĞRETMENLERİMİZ ; Bireysel ilgi ve gereksinimleri önemseyen, Öğrencilerin ilgi alanlarını keşfeden ve onların derse hangi şekilde ilgi duyabilecekleri aktiviteleri gerçekleştiren, Teknolojiyi verimli bir şekilde kullanabilen, Öğrencilerinin risk alabilen bireyler haline gelmesi için yöntemler belirleyen, Hangi alana öncelik vereceğini görebilen ve buna göre bir sıralama yaparak öğrencilerin dikkatini öncelikli alanlarda toplayabilen, Ebeveynlerle iletişimi sürdüren ve öğrencilerin öğrenimleri vb. konularda hangi aşamalarda olduklarını sürekli bilgilendiren alanında uzman eğitimcilerdir. Derslerimizde anlatılacak konu ile ilgili büyük bir heves ve yeterli bilgiye sahiptir. Öğrencilerden gelebilecek soruları yanıtlamaya ve konu ile ilgili materyalleri ilginç kılmaya her zaman hazırlıklıdır. Çocuklarla gerekli eğitim ve öğretimi vermek konusunda yüksek derecede gayret gösterir ve buna bağlı olarak öğrencilere ilham verdiği ve onların hayatlarını olumlu yönde etkilediği için büyük bir heyecan duyar. Öğrencileriyle uyum içindedir ve onlarla güven verici diyaloglar kurar. Hoşgörünün yanısıra etkili bir disiplin becerisine sahiptir ve sınıfta pozitif davranışı ve değişimi teşvik eder Öğrencilerin bireysel ilgilerini önemser. Güven unsurunu öğrencilerine aşılar ve sevgi ,saygı , iletişim ve empati yaklaşımını esas alır.